Strona główna O firmie Aktualności Galeria Strefa partnera Oferta Do pobrania Kontakt

Albumy we wszystkich kategoriach

Nasze realizacje - domy jednorodzinne w miejscowości Paszowice
Album zawiera zdjęcia naszych produktów zabudowanych w kilku domach w miejscowości Paszowice.
data publikacji: 2021-03-03 12:28
 
Nasze realizacje - domy w miejscowości Strzegom
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiających trzy domy jednorodzinne w miejscowości Strzegom. Antracyt należy do bardzo często wybieranych kolorów. Cieszy się szerokim zastosowaniem zarówno wśród zwykłych okien plastikowych, okien i drzwi tarasowych i balkonowych, drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych. Dzięki swojemu charakterystycznemu wyglądowi znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym, jak również w budynkach komercyjnych.
data publikacji: 2021-02-25 12:12
 
Segmentowe bramy garażowe klasy PREMIUM+
Album zawiera zdjęcia segmentowych bram garażowych produkowanych przez naszą firmę w standardzie PREMIUM. Przedstawiamy kilka wybranych zdjęć technicznych, ukazujących detale i jakość wykonania naszych bram.
data publikacji: 2021-02-25 09:04
 
Nasze realizacje - domy w miejscowościach Małuszów i Jawor
Album zawiera zdjęcia nowo powstającego budynku wielorodzinnego oraz trzech domów jednorodzinnych zlokalizowanych w miejscowościach Małuszów oraz Jawor. Okna wyróżniają się estetycznym wyglądem, wyrafinowane i wypracowane w najdrobniejszych szczegółach geometrie profili spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej i akustycznej, ochrony antywłamaniowej i wentylacji. Całość dopełniają piękne drzwi oraz bramy garażowe.
data publikacji: 2020-11-16 11:05
 
Nasze realizacje - dom w miejscowości Przybyłowice
Przedstawiamy Państwu zdjęcia pięknego domu jednorodzinnego w miejscowości Przybyłowice. Na uwagę zasługują pięknie skomponowane i drzwi wejściowe oraz konstrukcja okienna.
data publikacji: 2020-10-22 10:55
 
1 | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | starsze >>

COPYRIGHT 2021 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administracja strony