Galeria

Galeria

Zadaszenia tarasów

... są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko ochronią przed wiatrem i złą pogodą, ale będą również prawdziwą ozdobą. Bez różnicy czy w białym, czy w innym kolorze. Dla każdej dowolnej szerokości, głębokości do 5500 mm. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni. Kształt i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, mogą być indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dokładnej obróbki i montażu, zadaszenie tarasu będzie ozdobą domu.

2019-07-08 11:20

Segmentowe bramy garażowe klasy PREMIUM+

Album zawiera zdjęcia segmentowych bram garażowych produkowanych przez naszą firmę w standardzie PREMIUM. Przedstawiamy kilka wybranych zdjęć technicznych, ukazujących detale i jakość wykonania naszych bram.

2021-02-25 09:04

Realizacje montaży naszych okien i drzwi

Przedstawiamy przykładowe realizacje montaży okien PVC i aluminiowych oraz drzwi. Wykonane zostały u klientów, którzy nabyli nasze produkty. Oferujemy profesjonalny montaż okien, drzwi, systemów przesuwnych HS oraz innych, zakupionych w naszej. Montaż wykonywany jest przez fachowe, certyfikowane przez producentów ekipy montażowe. Montaż dokonywany jest przez nas w uzgodnieniu z klientami i dostosowany do ich indywidualnych życzeń. Zakupiony u nas towar dostarczamy na miejsce montażu własnym transportem. Na nabyte u nas produkty dajemy wieloletnią gwarancję oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

2019-01-23 10:46

Realizacje montaży naszych okien i drzwi

Niniejszy album zawiera zdjęcia montażu naszych okien, drzwi, rolet. Montaż dokonywany jest przez nas w uzgodnieniu z klientami i dostosowany do ich indywidualnych życzeń. Zakupiony u nas towar dostarczamy na miejsce montażu własnym transportem. Na nabyte u nas produkty dajemy wieloletnią gwarancję oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

2019-06-10 10:12

Ogrody zimowe - systemy TS Aluminium

Ogrody zimowe zwiększają Państwa możliwości kontaktu z przyrodą, można z nich korzystać przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody. Oferowane przez nas konstrukcje aluminiowe są stabilne, trwałe i dobrze pasujące do architektury budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on przez długi czas.

2019-07-08 11:12

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.