Strona główna O firmie Aktualności Galeria Strefa partnera Oferta Do pobrania Kontakt

Albumy we wszystkich kategoriach

Zadaszenia tarasów
... są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko ochronią przed wiatrem i złą pogodą, ale będą również prawdziwą ozdobą. Bez różnicy czy w białym, czy w innym kolorze. Dla każdej dowolnej szerokości, głębokości do 5500 mm. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni. Kształt i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, mogą być indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dokładnej obróbki i montażu, zadaszenie tarasu będzie ozdobą domu.
data publikacji: 2019-07-08 11:20
 
Ogrody zimowe - systemy TS Aluminium
Ogrody zimowe zwiększają Państwa możliwości kontaktu z przyrodą, można z nich korzystać przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody. Oferowane przez nas konstrukcje aluminiowe są stabilne, trwałe i dobrze pasujące do architektury budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on przez długi czas.
data publikacji: 2019-07-08 11:12
 
Realizacje montaży naszych okien i drzwi
Niniejszy album zawiera zdjęcia montażu naszych okien, drzwi, rolet. Montaż dokonywany jest przez nas w uzgodnieniu z klientami i dostosowany do ich indywidualnych życzeń. Zakupiony u nas towar dostarczamy na miejsce montażu własnym transportem. Na nabyte u nas produkty dajemy wieloletnią gwarancję oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
data publikacji: 2019-06-10 10:12
 
Realizacje montaży naszych okien i drzwi
Przedstawiamy przykładowe realizacje montaży okien PVC i aluminiowych oraz drzwi. Wykonane zostały u klientów, którzy nabyli nasze produkty. Oferujemy profesjonalny montaż okien, drzwi, systemów przesuwnych HS oraz innych, zakupionych w naszej. Montaż wykonywany jest przez fachowe, certyfikowane przez producentów ekipy montażowe. Montaż dokonywany jest przez nas w uzgodnieniu z klientami i dostosowany do ich indywidualnych życzeń. Zakupiony u nas towar dostarczamy na miejsce montażu własnym transportem. Na nabyte u nas produkty dajemy wieloletnią gwarancję oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
data publikacji: 2019-01-23 10:46
 
Nasze realizacje - nowe budynki mieszkalne w Legnicy przy ulicy Lotniczej
Niniejszy album zawiera zdjęcia z trwających właśnie prac wykończeniowych w nowo powstających budynkach mieszkalnych w Legnicy przy ulicy Lotniczej. Duże przeszklenia okien GEALAN umożliwiają efektywne doświetlenie pomieszczeń i stwarzają szerokie możliwości w projektowaniu wnętrz. Już niedługo w albumie znajdą się kolejne zdjęcia, tym razem wykonane już po zakończeniu wszystkich prac.
data publikacji: 2018-09-10 10:21
 
1 | 2  | 3  | 4  | 5  | starsze >>

COPYRIGHT 2015 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administracja strony