Galeria

Galeria

Nasze realizacje - domy w miejscowości Strzegom

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiających trzy domy jednorodzinne w miejscowości Strzegom. Antracyt należy do bardzo często wybieranych kolorów. Cieszy się szerokim zastosowaniem zarówno wśród zwykłych okien plastikowych, okien i drzwi tarasowych i balkonowych, drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych. Dzięki swojemu charakterystycznemu wyglądowi znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym, jak również w budynkach komercyjnych.

2021-02-25 12:12

Nasze realizacje - domy jednorodzinne w miejscowości Paszowice

Album zawiera zdjęcia domów jednorodzinnych w miejscowości Paszowice w trakcie budowy. Zdjęcia przedstawiają w jaki sposób zamontowane są nasze produkty.

2018-06-13 14:12

Nasze realizacje - domy jednorodzinne w miejscowości Paszowice

Album zawiera zdjęcia naszych produktów zabudowanych w kilku domach w miejscowości Paszowice.

2021-03-03 12:28

Nasze realizacje - domy jednorodzinne w miejscowości Gniewomirowice

Przedstawiamy Państwu nową galerię zdjęć naszych produktów, które zostały zamontowane przez ekipy naszych montażystów w domach jednorodzinnych w miejscowości Gniewomirowice. Zdjęcia przedstawiają domy już ukończone, jak i w trakcie budowy. Na uwagę zasługuje sposób montażu systemów antywłamaniowych / zaciemnień oraz ich zabezpieczenie na czas trwania budowy.

2020-10-12 10:26

Nasze realizacje - domy jednorodzinne oraz kamienica w Legnicy

Niniejszy album zawiera zdjęcia dwóch domów jednorodzinnych oraz nowo powstającej kamienicy w Legnicy. We wszystkich przedstawionych realizacjach zastosowanie znalazły nasze okna, drzwi, rolety zewnętrzne oraz systemy przesuwne.

2020-10-14 11:45

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.