Galeria

Galeria

Nasze realizcje - dom jednorodzinny w Bożejowicach

Album zawiera zdjęcia domu jednorodzinnego, w którym zabudowano większość produktów, jakie oferuje nasza firma. Okna, drzwi, brama garażowa, wiele możliwości niestandardowych wymiarów i kształtów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

2018-06-13 14:07

Nasze realizaje - piękno detali, detale piękna

Na pierwszy rzut oka różne systemy okienne mogą wydawać się niemal identyczne, jednak o ich estetyce decyduje szereg detali, takich jak kolor i kształt ramy, wygląd i odcień elementów okucia, design klamek oraz barwa ramek międzyszybowych czy kolorystyki ram. Wszystkie te elementy, spójnie skomponowane, pozwalają uzyskać rozwiązanie doskonale wpasowujące się we wnętrze utrzymanym w dowolnym stylu i podkreślające charakter każdego domu. Album zawiera szczegółowe zdjęcia jednego z realizowanych przez naszą firmę domów jednorodzinnych na terenie Chojnowa.

2018-08-22 13:43

Nasze realizacje - Wrocław

Okna, bramy, drzwi i rolety, tak prezentują się nasze produkty w całej okazałości, zamontowane w budynkach na terenie Wrocławia. Album zawiera najnowsze zdjęcia z naszych realizacji.

2016-07-04 10:06

Nasze realizacje - Saksonia i Chojnów

Niniejszy album zawiera zdjęcia naszych produktów zamontowanych w wielorakich obiektach zarówno przemysłowych, jak i prywatnych. Zapraszamy do obejrzenia.

2015-12-14 13:27

Nasze realizacje - piękny dom jednorodzinny w miejscowości Grzybiany

Album zawiera zdjęcia pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego w miejscowości Grzybiany. Na uwagę zasługują moskitiery zamontowane na systemie przesuwnym.

2018-06-15 08:22

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.