Galeria

Galeria

Nasze realizacje - osiedle domków jednorodzinnych w Legnicy

Album zawiera zdjęcia osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, wybudowanych w Legnicy przy ul. Nektarowej.

2018-06-15 08:18

Nasze realizacje - nowe budynki mieszkalne w Legnicy przy ulicy Lotniczej

Niniejszy album zawiera zdjęcia z trwających właśnie prac wykończeniowych w nowo powstających budynkach mieszkalnych w Legnicy przy ulicy Lotniczej. Duże przeszklenia okien GEALAN umożliwiają efektywne doświetlenie pomieszczeń i stwarzają szerokie możliwości w projektowaniu wnętrz. Już niedługo w albumie znajdą się kolejne zdjęcia, tym razem wykonane już po zakończeniu wszystkich prac.

2018-09-10 10:21

Nasze realizacje - Legnica

Okna, bramy, drzwi i rolety, tak prezentują się nasze produkty w całej okazałości, zamontowane w budynkach na terenie Legnicy. Album zawiera najnowsze zdjęcia z naszych realizacji.

2016-07-04 10:08

Nasze realizacje - drzwi wejściowe i bramy garażowe PVC i ALU

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu. One pierwsze zapraszają nas do środka i zapewniają bezpieczeństwo nam i naszej rodzinie. Wykonane z aluminium lub pvc, przeszkolne lub pełne, dostępne w wielu kolorach i wykończeniach z różnymi dodatkami... takie właśnie są nasze drzwi. Album zawiera zdjęcia naszych drzwi - uzupełnionych o zdjęcia naszych bram garażowych - w różnych konfiguracjach. Wszystkie nasze drzwi, okna, bramy i rolety zamówicie Państwo w naszym salonie, a w ich odpowiednim doborze pomogą Państwu nasi wykwalifikowani pracownicy. Zapraszamy.

2020-10-07 10:53

Nasze realizacje - domy w miejscowościach Małuszów i Jawor

Album zawiera zdjęcia nowo powstającego budynku wielorodzinnego oraz trzech domów jednorodzinnych zlokalizowanych w miejscowościach Małuszów oraz Jawor. Okna wyróżniają się estetycznym wyglądem, wyrafinowane i wypracowane w najdrobniejszych szczegółach geometrie profili spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej i akustycznej, ochrony antywłamaniowej i wentylacji. Całość dopełniają piękne drzwi oraz bramy garażowe.

2020-11-16 11:05

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.