Aktualności

UWAGA zmiana numerów telefonów

W związku z reorganizacją naszej firmy, informujemy, że od dnia 16.01.2020 zmianie ulegają numery telefonów do naszych poszczególnych działów. Jednocześnie informujemy, że główne numery telefonu do salonu sprzedaży pozostają bez zmian.

2020-01-17 13:34

Produkty firmy AXA Home Security dostępne w naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z klamkami, antabami, systemami antypanicznymi firm AXA Home Security. AXA to nie tylko bezpieczeństwo i ochrona przed włamaniami. To również bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów. Za sprawą bardzo trwałej powłoki (anodowanej) naszych produktów, która zabezpiecza okucia przed działaniem czynników atmosferycznych, użytkownicy produktów AXA, cieszą się długoletnim, bezawaryjnym użytkowaniem naszych klamek.

2019-09-13 12:53

NOWOŚĆ! Ogrody zimowe i zadaszenia tarasów już w naszej ofercie

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą TS Aluminium możemy Państwu zaoferować nowa gamę produktów. Od teraz w naszej ofercie znalazły się ogrody zimowe oraz zadaszenia tarasów. Ogrody zimowe zwiększają Państwa możliwości kontaktu z przyrodą, można z nich korzystać przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody. Oferowana przez Firmę TS konstrukcja aluminiowa jest stabilna i trwała, a nasi doradcy i projektanci dokładają wszelkich starań, by dobrze pasowała do architektury budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on przez długi czas.

2019-07-08 12:22

NOWOŚĆ - Rolety antywłamaniowe SAFETY PREMIUM

Firma Aluprof jako pierwszy polski systemodawca zaprojektowała innowacyjny system rolet antywłamaniowych, który w wyniku specjalistycznych badań wykonanych w akredytowanym laboratorium badawczym zgodnie z normą PN-EN 1627:2011 otrzymał III klasę odporności na włamanie.

2019-07-03 12:55

Realizacje montaży naszych okien i drzwi

Sezon w pełni! ;) Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z realizacji montaży naszych produktów. Wiosna to najlepszy czas na wymianę i montaż nowych okien, drzwi i rolet.

2019-06-10 10:17

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.