Aktualności

Kolorystyka okna oraz dopasowane do niej parapety? Żaden problem

Zastanawiacie się Państwo nad doborem kolorystycznym parapetów do zakupionych właśnie okien? Służymy pomocą! Oto kilka przygotowanych przez nas zestawów kolorystycznych, które świetnie ze sobą współgrają.

2021-08-13 11:06

Poszukujemy pracowników

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pomiarowiec – Serwisant stolarki okiennej i drzwiowej. Zakres obowiązków: pomiary okien i/lub rolet, drzwi. Wykonywanie regulacji produktów DOMEX. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 76 745 08 32 lub za pośrednictwem poczty e-mail: domex@chojnow.biz

2021-06-09 07:10

Bramy garażowe segmentowe PREMIUM+ marki DOMEX

Bramy segmentowe to idealne rozwiązanie zarówno do garaży znajdujących się w bryle budynku, jak i wolnostojących. Bramy segmentowe produkowane przez naszą firmę składają się z połączonych ze sobą segmentów, które otwierają się pionowo i pozostają pod sufitem, zapewniając tym samym oszczędność miejsca tak we wnętrzu samego garażu, jak i przed nim. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno w garażach, jak i magazynachi halach przemysłowych.

2021-02-03 10:42

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2021

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach Wszystkim naszym Klientom obecnym i przyszłym pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i radosnych Świąt. Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, abyście w każdej chwili mogli odnaleźć szczęście. W nadchodzącym Nowym Roku 2021 życzymy Państwu przede wszystkim dużo zdrowia i pokoju w sercach.

2020-12-09 12:48

Nasze realizacje - domy jednorodzinne w miejscowościach Małuszów i Jawor

Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć kilku domów jednorodzinnych oraz nowo powstającego budynku wielorodzinnego, w których wbudowane zostały nasze produkty: okna, drzwi, systemy antywłamaniowe oraz bramy garażowe. Montaże zostały wykonane przez nasze ekipy montażowe.

2020-11-16 11:14

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.