Aktualności

WIELKIE WIETRZENIE MAGAZYNU - wyprzedaż stanów magazynowych z roku 2018

Zapraszamy do zapoznania się z wyprzedażą naszych stanów magazynowych z roku 2018.

2019-06-07 09:50

Realizacje montaży naszych okien i drzwi

Sezon w pełni! ;) Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z realizacji montaży naszych produktów. Wiosna to najlepszy czas na wymianę i montaż nowych okien, drzwi i rolet.

2019-05-10 11:23

Aktualizacja danych kontaktowych do poszczególnych działów naszej firmy

Dzień dobry. Dla Państwa wygody, zaktualizowaliśmy w dniu dzisiejszym dane kontaktowe do poszczególnych działów naszej firmy oraz pracowników.

2019-04-03 13:17

Rolety nadstawne SKB STYROTERM

Przedstawiamy nowy system rolet nadstawnych, dostępnych w naszej firmie. System rolet nadstawnych SKB Styroterm to wysoko zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które powstało z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Badania w renomowanym instytucie badawczym IFT ROSENHEIM wykazały, że proponowane rozwiązanie cechuje nadzwyczaj wysoki współczynnik przenikalności cieplnej (Usb już od 0,40 W/m²K), co plasuje ten system na pierwszym miejscu pośród innych tego typu produktów.

2019-02-15 12:59

Realizacje montaży naszych okien i drzwi

Przedstawiamy przykładowe realizacje montaży okien PVC i aluminiowych oraz drzwi. Wykonane zostały u klientów, którzy nabyli nasze produkty. Oferujemy profesjonalny montaż okien, drzwi, systemów przesuwnych HS oraz innych, zakupionych w naszej. Montaż wykonywany jest przez fachowe, certyfikowane przez producentów ekipy montażowe. Montaż dokonywany jest przez nas w uzgodnieniu z klientami i dostosowany do ich indywidualnych życzeń. Zakupiony u nas towar dostarczamy na miejsce montażu własnym transportem. Na nabyte u nas produkty dajemy wieloletnią gwarancję oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

2019-01-23 10:57

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.