Aktualności

Godziny pracy naszego salonu firmowego w Bolesławcu

Informujemy, że od 01.11.2018 nasz salon firmowy w Bolesławcu jest nieczynny w soboty. Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30. Jednocześnie informujemy, że godziny pracy naszego salonu w Chojnowie pozostają bez zmian.

2018-11-05 08:11

Nasze realizacje - nowo powstające budynki mieszkalne w Legnicy przy ulicy Lotniczej

Album zawiera zdjęcia nowo budowanych budynków mieszkalnych, znajdujących się w Legnicy przy ulicy Lotniczej. Zdjęcia będą aktualizowane na bieżąco wraz z postępem prac budowlanych i wykończeniowych.

2018-09-10 10:24

Piękno detali, detale piękna

Na pierwszy rzut oka różne systemy okienne mogą wydawać się niemal identyczne, jednak o ich estetyce decyduje szereg detali, takich jak kolor i kształt ramy, wygląd i odcień elementów okucia, design klamek oraz barwa ramek międzyszybowych czy kolorystyki ram. Wszystkie te elementy, spójnie skomponowane, pozwalają uzyskać rozwiązanie doskonale wpasowujące się we wnętrze utrzymanym w dowolnym stylu i podkreślające charakter każdego domu. Album zawiera szczegółowe zdjęcia jednego z realizowanych przez naszą firmę domów jednorodzinnych na terenie Chojnowa.

2018-08-22 13:44

Nasze realizacje - budynek MPoint w Legnicy - szczegóły i detale SZKLENIE DOLNE

Album zawiera zdjęcia detali naszych okien, rolet i drzwi zabudowanych w budynku MPoint w Legnicy. MPoint to budynek o unikalnej stylistyce i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Prosimy zwrócić uwagę na zastosowane w naszych oknach tzw. szklenia dolnego, dającego dodatkowe możliwości funkcjonalne i estetyczne okna.

2018-08-03 13:05

Nasze realizacje - piękny dom jednorodzinny w miejscowości Grzybiany za Legnicą

Album zwiera zdjęcia pięknego, wykończonego domu jednorodzinnego w miejscowości Grzybiany. Tak nasze produkty prezentują się w wykończonym budynku. Wspaniałym dodatkiem, szczególnie w okresie letnim, są moskitiery zamontowane na systemie przesuwnym oferowanym przez naszą firmę. Zapraszamy do oglądania.

2018-06-15 08:25

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.