Strona główna O firmie Aktualności Galeria Strefa partnera Oferta Do pobrania Kontakt

glowna950x500new (szerokość: 950 / wysokość: 650)


firma_do_o_firmie (szerokość: 287 / wysokość: 250)


                Firma DOMEX - Mariusz Cichoński istnieje na polskim rynku ponad 20 lat.
Od początku działalności firma
funkcjonuje w branży stolarki okiennej i osłonowej. Naszym założeniem jest zaspokajanie potrzeb wymagających Klientów w kraju i za granicą, którym przede wszystkim zależy na atrakcyjnych cenowo wyrobach dobrej jakości. Dzięki ciągłym inwestycjom w doskonalenie technologii wytwarzania naszych produktów, do początkowych produktów dołączyliśmy okna i drzwi z aluminium.

           Szczególny nacisk położyliśmy na profesjonalizm naszych pracowników. Lata doświadczeń pozwoliły na skompletowanie stałej i zgranej załogi, która profesjonalnie produkuje, montuje i sprzedaje nasze wyroby. Cały proces projektowania i produkcji odbywa się w naszej firmie. Komponenty, z których składają się nasze wyroby, pochodzą od wiodących producentów, takich jak Aluprof, Veka, Gealan, Siegienia.

                Dodatkowo, dzięki lokalizacji naszej firmy blisko granicy polsko-niemieckiej jesteśmy w stanie w krótkim czasie przyjąć do realizacji i dostarczyć zamówione u nas produkty w dowolne miejsce na terenie Niemiec oraz całej Europy Zachodniej.Zachęcamy do zapoznania się z opinią innych na temat naszej firmy. Poniżej listy referencyjne naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych.

 ico_ref1 (szerokość: 150 / wysokość: 210)  ico_ref2 (szerokość: 150 / wysokość: 210)  ico_ref3 (szerokość: 150 / wysokość: 210)  ico_ref4 (szerokość: 150 / wysokość: 210)
(szerokość: 150 / wysokość: 210)


glowna950x500new (szerokość: 950 / wysokość: 650)

Zapisz Zapisz Zapisz
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
Okna2019-04-16 22:47:20Sebastian
Potwierdzam, że firma Domex wyprodukowała, dostarczyła i zamontowała w kwietniu 2019 komplet 11 szt. okien na profilu Veka z roletami elektrycznymi Aluprof w kolorze białym do domku jednorodzinnego na terenie powiatu lubińskiego. Dostawa i montaż zostały wykonane sprawnie, a przede wszystkim terminowo i z zachowaniem należytej staranności. Na szczególną pochwałę zasługuje fachowe podejście Pana Łukasza, mocno rozwinięte zdolności interpersonalne oraz anielska cierpliwość do wielu pytań i wątpliwości, a także moich poczynań. Na podstawie przedmiotowej realizacji, udzielam firmie Domex pozytywnej rekomendacji w zakresie produkcji, dostawy i montażu okien.

COPYRIGHT 2021 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administracja strony