Aktualności

Paleta kolorów i wykończeń profili okiennych VEKA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z paletą dostępnych kolorów dla profili okiennych VEKA. Systemy profili okiennych i drzwiowych VEKA ofe- rowane są w bogatej palecie kolorów i wykończeń, w tym odwzorowujących strukturę różnych gatun- ków drewna oraz niektóre metale, np. aluminium. Dlatego okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz każdym stylem architekto- nicznym.

2017-03-24 13:10

Aktualizacja zdjęć z postępów prac przy budynku MPoint w Legnicy

Dzień dobry. Dodaliśmy nowe zdjęcia, przedstawiające postęp prac przy montażu naszych produktów w budynku MPoint w Legnicy. Już niedługo będą się Państwo mogli zapoznać z efektem końcowym prac i przekonać się, jak efektownie prezentują się nasze produkty.

2017-03-08 09:41

Nasze realizacje - Budynek MPoint w Legnicy

Dzień dobry. W dniu dzisiejszym dodaliśmy do galerii zdjęć z naszych realizacji kolejną inwestycję - budynek MPoint w Legnicy, budowany przez wiodącego dewelopera na rynku legnickim firmę MODENBUD. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami. Album będzie aktualizowany o nowe zdjęcia w poszczególnych etapach montażu naszych produktów.

2017-01-04 09:34

Aktualizacja zdjęć obiektów na terenie miasta Chojnowa, w których wykorzystano nasze produkty

Dzień dobry. W dniu dzisiejszym dodaliśmy do galerii zdjęć kolejne obiekty, w których znajdują się nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami.

2016-08-24 13:39

VITROSZLIF - materiały do pobrania (Certyfikacja CE)

Dzień dobry. W dniu dzisiejszym dodaliśmy nową zakładkę w dziale "Do pobrania". Możecie Państwo pobierać z niej dokumenty techniczne naszego dostawcy, firmy VITROSZLIF. Zaktualizowaliśmy również pozostałe zakładki o nowe dokumenty do pobrania (materiały techniczne, deklaracje, instrukcje).

2016-08-19 12:34

COPYRIGHT 2023 DOMEX - Mariusz Cichoński. Wszelkie prawa zastrzeżone.